Turystyka medyczna

Trójmiasto, w którym znajdują się gabinety ASMED, to wyjątkowy kompleks trzech miast położonych nad Zatoką Gdańską. Modernistyczna i nowoczesna Gdynia, słynny kurort i uzdrowisko Sopot oraz Gdańsk, o wysokich walorach architektonicznych i kulturowych oferują szereg atrakcji i niepowtarzalny klimat.

MASZ PYTANIA?

58 665 13 06

Zadzwoń, przyjdź i porozmawiaj z lekarzem

Pragniemy Cię zaprosić do tego niepowtarzalnego miejsca i zaproponować połączenie aspektów turystycznych i naszych usług medycznych.
Kompleksowo zorganizujemy Twój pobyt. Zapewnimy bilety lotnicze, restauracje i noclegi. Zadbamy o Twój czas wolny. Polecimy atrakcje turystyczne i wydarzenia kulturalne. Na życzenie otrzymasz pomoc concierge, który podczas Twojego pobytu w Polsce poprowadzi Cię we wskazanym języku.
Zapewnimy profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług medycznych. Twoje potrzeby to nasz priorytet. Jesteśmy świadomi, że usługi medyczne wymagają indywidualnego podejścia.
Ścisła współpraca z doświadczonym i wiodącym na rynku polskim organizatorem turystyki, agencją ATP Activity, pozwala nam zapewnić jakość usług na najwyższym poziomie.

    PROSIMY O PODANIE ADRESU E-MAIL

    a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia zakresu usług i indywidualnego programu pobytu.