O NAS Dr Anna Supińska

Od lat fascynowały mnie zabiegi medycyny estetycznej. Możliwość profilaktyki  procesu starzenia, niwelowanie jego skutków oraz korekta rysów twarzy to tematy które budziły  mój entuzjazm. Jednak możliwość odbycia tylko specjalistycznych kursów było czymś co mnie powstrzymywało od zajęcia się tą dziedziną. Utworzenie kierunku  studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu medycyny estetycznej dało mi możliwość gruntownego przygotowania się do tematu. Obszerna wiedza tam zdobyta oraz  liczne  praktyczne kursy i szkolenia w kraju i za granicą umożliwiły  mi realizację moich pasji ze znacznie większą dozą bezpieczeństwa co dla moich pacjentów i dla mnie jest  najważniejsze. Mając to na uwadze dobrałam też zespół wyjątkowych specjalistów.

Personel to najważniejsza część każdej firmy. To zespół jest jej najlepszą wizytówką, a umiejętności Pracowników są żywą reklamą. Nie było więc innej opcji – musieliśmy dobrać samych profesjonalistów!

Jednocześnie, to my spędzamy ze sobą całe dnie w gabinecie, współpracując, rozwijając się, ale też zwyczajnie… rozmawiając. Dlatego – nie mogło być inaczej – dobraliśmy tylko sympatycznych profesjonalistów!
Poznaj nasz zespół

NASZE CERTYFIKATY

<
>